Апартаменти


Готельний комплекс DRIN-lux складається з 9 номерів різного рівня комфортності-2 номера економ, 3 номери комфорт, 2 номери люкс, 2 номери люкс сімейний. Всі номери обладнані доступом до Інтернету, супутниковим телебаченням. У готелі заборонено палити, проте є спеціально відведені місця. На першому поверсі розміщений кулер з питною водою. Є безкоштовна парковка з відеонаглядом та охороною. Цілодобова рецепція.

Для дітей до 6 років ми пропонуємо безкоштовне проживання без надання додаткового місця.


Номера основного будинку

  • ЕКОНОМзнаходяться на першому поверсі. Санвузол, розташований напроти номерів та містить душову кабіну, умивальник, туалет. До ваших послуг - на одну особу в наявності два рушники, рідке мило, при потребі фен. Гаряча, холодна вода - цілодобово;

  • КОМФОРТ — ідеальний варіант готельного номеру для відпочинку. Однокімнатний номер розрахований на двох осіб, які бажають спокійного та комфортного відпочинку. Номер оснащений дерев’яними меблями ручної роботи та містить санвузол.

  • ЛЮКС — ідеальний варіант готельного номеру для родинного відпочинку. Двокімнатний номер розрахований на чотирьох осіб, які бажають спокійного та затишного відпочинку. Це один з найкращих варіантів для відпочинку сімей з дітьми. Номер оснащений дерев’яними меблями ручної роботи та містить санвузол.

Номера додаткового будиночка

  • ЛЮКС СІМЕЙНИЙ — ідеальний варіант готельного номеру для великої родини. Двокімнатний номер розрахований на шістьох осіб, які бажають спокійного та затишного відпочинку. Номер оснащений дерев’яними меблями ручної роботи та містить санвузол.

КОНТАКТИ:

Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте:

АДРЕСА:

смт. Славсько,
вул І. Франка, 6А